Jdi na obsah Jdi na menu
 


Letní fotbalový tábor pro děti 6-12 let

18. 4. 2011

Vážení rodiče,

 

 

     dovolujeme si Vám zaslat základní informace o letošním již osmém ročníku  LETNÍHO FOTBALOVÉHO TÁBORA pro děti ve věku 6-12 let, který pořádá sportovní agentura Fotbalsport.

 

    Věřím, že stejně jako nám, tak i Vám a především Vašim dětem se v loňském roce líbily prostory penzionu Andrea ve Skelné Huti, kam jsme se museli přesunout po uzavření Koutského zámku. I pro letošní rok jsme vybrali tuto lokalitu,  ležící dva kilometry od Nýrska v nádherném předhůří Šumavy 20 kilometrů od Klatov.

 

    Tábor tedy bude probíhat ve třech bězích ve Skelné Huti na Šumavě, v prostorách penzionu Andrea,  kde se v jednom místě nachází vše potřebné – ubytování, fotbalová sportoviště, bazén,  ohniště  a především příjemné prostředí šumavských lesů a luk.

Chceme, aby se děti, které mají rádi kopanou, mohli tomuto svému zájmu věnovat i v době školních prázdnin a současně pomoci Vám rodičům, jejich prázdninový čas vyplnit.

  

  Děti zde budou mít možnost strávit sedm dní ve společnosti svých vrstevníků a pod vedením zkušených a licencovaných trenérů si budou osvojovat fotbalovou techniku a myšlení. Tábor není soustředěním pro zkvalitňování kondiční stránky, jak to bývá na klubových soustředěních, ale je zaměřen na zkvalitnění a zlepšení technických doved-ností a fotbalového myšlení jednotlivých dětí s individuálním přístupem.

 

   Součástí  programu není jen fotbal, ale také další sportovní aktivity a hry. A protože je k dispozici vedle hřiště i bazén, a jsou možnosti dalšího vyžití – stolní tenis, šipky, bad-minton, je zřejmé, že jsou připraveny pro kluky i děvčata různé soutěže o ceny. Na konci každého běhu je vždy vyhlášen nejlepší účastník podle kategorií.

 

   V případě Vašeho zájmu je možné dohodnou návštěvu v místě tábora, aby jste si mohli v klidu prohlédnout prostředí osobně.

 

   Základní informace včetně termínů jsou uvedeny v přiložené přihlášce.

 

 

   Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na Vaše děti.

 

 

 

   Ing. Lenka Havránková

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sportovní agentura

                     FOTBALSPORT

 

Pořádá ve spolupráci se značkou JAKO

 

LETNÍ FOTBALOVÝ TÁBOR

   S intenzivní výukou fotbalových dovedností

     pod vedením licencovaných trenérů

    

                 Určeno pro děti ve věku 6-12 let

 

Termín konání:1.běh 02.07. - 09.07.2011

                         2.běh 09.07. - 16.07.2011

                         3.běh 16.07. - 23.07.2011

 

Cena 3.500,-Kč zahrnuje ubytování, stravování,

fotbalovou výuku a doplňující celodenní program.

 

Místo konání: Skelná Huť na Šumavě

K dispozici je bazén, stolní tenis, badminton, ohniště.

V případě nepříznivého počasí je zajištěna tělocvična.

 

Používáme sportovní vybavení značky JAKO.

 

Další informace a přihlášky od 10.2.2011: www.sport-team.cz.

Kontaktní osoba: ing. Lenka Havránková,

Telefon 602 421 868, teamsport@volny.cz.